نتایج و جریمه های گوگل در استفاده از سئوی کلاه سیاه

سئوی کلاه سیاه
15 نوع سئوی کلاه سیاه در سال 2018 که رنکینگ شما را نابود می کند
1 سپتامبر 2018
مدیریت اینستاگرام : افزایش فروش با بالا بردن فالوور اینستاگرام و جذب مخاطب
3 سپتامبر 2018

نتایج و جریمه های گوگل در استفاده از سئوی کلاه سیاه

جریمه های گوگل

جریمه های گوگل

در مقاله قبل بصورت مفصل درباره ی روش های کلاه سیاه در سئو صحبت کردیم، در این مقاله می خواهیم نتیجه ی آن ها و جریمه های گوگل را بررسی کنیم.

جریمه های گوگل (پنالتی گوگل)

جریمه های گوگل

جریمه های گوگل

هرکدام از این 15 حیله ی سئوی کلاه سیاه می توانند سایت شما را از بین ببرند. که با اجرا شدن پنالتی هایی مانند Google Penguin یا  Google Panda بر روی سایتش ما، تاثیر آن بسیار بدتر نیز خواهد بود. با پنالتی ها سایت شما به هیچ وجه قابل برگشت پذیر نخواهد بود. دو راه وجود دارد که گوگل یک سایت را پنالتی کند، الگوریتم و دستی.

سیستم الگوریتم اتوماتیک گوگل پنالتی را بر روی سایت هایی که نیاز دارند، وارد می کند. هرچند که سیستم اسکن کردن گوگل هر از گاهی این کار را انجام میدهد، ولی یافتن تمام سایت های نامناسب، و تکنیک های اشتباه ممکن نیست.

به همین دلیل گوگل برای استفاده کردن از افراد در پنالتی کردن سایت ها دستی، شک نمی کند. زمانی که الگوریتم سایت شما را پنالتی کند، به راحتی نمی توان تشخیص داد که درمان آن چیست. شما می توانید اشتباه های خود ار تصحیح کرده و امیدوار باشید که الگوریتم در طول زمان تشخیص دهد.

اگر فردی در گوگل مشکلی را در سایت شما بیابد و پنالتی کند، گوگل در کنسول جستجو به شما اطلاع خواهد داد.

برای حذف پنالتی، شما می توانید مشکلات را حل کرده و به گوگل اطلاع دهید، که سایت شما را دوباره بازبینی کند.

 رنکینگ پایین تر

اگر پنالتی باعث شود که شما رنکینگ پایین تری پیدا کنید، سایت شما هیچ وقت به اون رتبه ای که می خواستید، نخواهید رسید. در بعضی حالات، سایت شما حتی ممکن نیست که بر چند صفحه ی اول جستجوها دیده شود.

جریمه های گوگل

جریمه های گوگل

 وارد بلک لیست شدن

با اینکه گوگل ترمی به نام بلک لیست ندارد، ولی این امکان وجود دارد که سایت هایی که بنظرش اسپم می آید، از لیست خارج کند. آن ها همچنین سایت هایی که دستورالعمل های وبمستر را زیر پا بگذارند، بلاک می کند.

یکی از نشانه های اینکه شما وارد بلک لیست گوگل شده اید، این است که یک صفحه قرمز و یا هشدار زمانی که می خواهید وارد سایت شوید، بر روی مانیتور ظاهر شود. اگر سایت شما وارد بلک لیست شود، شما باید سریعا مراحل حل این مشکل را طی کنید تا شاید دوباره دیگران بتوانند سایت شما را پیدا کنند.

ویروس ها را از سایت های خود دور کنید و آن را برای موتورهای جستجو نسازید بلکه برای کاربران اینترنتی آماده کنید. این روش سایت شما را در امن ترین حالت ممکن قرار می دهد.

خزنده های موتورهای جستجو یک برنامه کامپیوتر است که اینترنت را برای وب سایت ها جستجو می کند. یک خزنده، ابزاری از موتور جستجو است که سایت شما را یافته و آن را در لیست سایت های موتور جستجو قرار می دهد.

چون خزنده های کامپیوتری با نیروی انسانی مدیریت نمی شوند، گول زدن یک خزنده برای مدت کوتاهی جوابگو خواهد بود. با اینحال، در مرور زمان، این تاکتیک ها به پنالتی شدن منجر می شوند.

شما می توانید از این اتفاقات با داشتن تنها یک ایده ی ساده، اجتناب کنید: وب سایت ها برای کاربران هستند، نه برای بات ها یا خزنده ها. با بخاطر سپردن این نکته ساده، زمان و انرژی خود را ذخیره می کنید.

جریمه های گوگل

جریمه های گوگل

بطور مختصر می توان گفت که تجربه ی کاربر مهم تر از هرچیز دیگریست.

بخاطر بسپرید، وظیفه ی موتورهای جستجو این است که برای کاربران یافتن اطلاعاتی که نیاز دارند را آسان کند. در این میان هرچیزی که جستجو کردن را برای نیروی اسنانی مشکل سازد برای اهداف سئو بد خواهد بود. روش های کلاه سیاه سئو بسیار وسیع هستند و این متن تمام آن را پوشش نمی دهد. موتورهای جستجو به طور مداوم الگوریتم های خود را آپدیت میکند. گوگل به سختی تلاش می کند تا روشهای حیله گرانه ی جدید را پیدا کند.

صادق باشید و تاکتیک های کلاه سفید را بکاربرید. تلاش کنید بهترین تجربه را برای کاربر ایجاد کند. بهترین محتوا را تولید کنید تا بازدیدکنندگان سایت ها آن ها را مفید ببینند. با اینکار شما می توانید با استفاده از روش های سئوی موثر، به رنکینگ بالای مد نظر خود برسید. شما می خواهید که کاربران، محتوای سایت شما را مفید، خواندنی، و جذاب بیابند. اگر شما از این روش های کلاه سیاه استفاده کند، زمانی که کاربران به سایت شما مراجعه میکنند با عکس این خواسته ها روبرو می شوند. و بدترین تاثیر گذاری ممکن را بر روی مخاطب خواهد گذاشت.

استفاده از این حیله ها و روش ها،سایت و حرفه ی شما زیر سوال خواهند رفت، پس صادق باشید، تا کاربران نیز از شما متشکر خواهد بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *