بالا بردن سایت در رنکینگ گوگل

طراحی سایت(سرعت لود، رنگبندی، کاربرپسند بودن و امنیت)
7 ژوئن 2017
کاتالوگ
طراحی کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی، صنعتی، حرفه ای و خاص
1 جولای 2017

بالا بردن سایت در رنکینگ گوگل

بالا بردن سایت در رنکینگ گوگل

بالا بردن سایت در رنکینگ گوگل ، با نام علمی  بهینه سازی موتورهای جستجو یا SEO، یکی از ترم‌هایی است که معمولاً به اشتباه و بد در جهان بازاریابی، تفسیر می‌شود. در حالی که SEO، به عنوان رازی که نیاز به دانش خاصی در اینترنت دارد، که هسته ی اصلی ابزار بازاریابی،  می‌باشد، معرفی شده است. خصوصیات سخت SEO،  این بالا بردن سایت را در رنکینگ گوگل، باعث شده است تا بسیاری از افراد در دنیای تجارت، آن را بی ارزش بدانند.

بهینه سازی موتور جستجو، روشی برای بالا بردن تعداد بازدیدکنندگان سایت شما، با بالا بردن سایت در رنکینگ گوگل می‌باشد و به معنای دیگر، SEO، به شما کمک می‎کند تا رنک وب سایت شما را در نتیجه جستجوی گوگل بالا ببرد. وقتی سایت شما در جستجوی گوگل بالا قرار بگیرد، شانس اینکه بر روی آن کلیک شود، و سایت شما را ببینند، بیشتر می شود.

زمانی که شما حرفه‌ی خود را آغاز می‌کنید، و تصمیم به بازاریابی برای آن می‌گیرید، آیا همچنان فکر می‌کنید که راه‌های سنتی، مانند زدن پوستر و پخش کردن فلایر، برای شما کافیست؟ متاسفانه، این‌که بگوییم، سرنوشت این فلایرها و پوسترها، به درون سطل آشغال ختم می‌شود، اغراق نبوده است. ما در قرن 21 ام زندگی می‌کنیم. اما من نمی‌گویم که این تبلیغات سنتی، کارآمد نیستند، بلکه حقیقت این است، که این نوع تبلیغ به موثری تبلیغات آنلاین برای برندسازی دراز مدت و بازاریابی برای حرفه شما، نیست. از طرف دیگر، شما باید بپذیرید که تبلیغات کاغذی مانند فلایرها، بروشورها و پوسترها، باعث مرگ درختان می‌شوند.

بسیاری از مطالعات نشان داده است که، بالا بردن سایت در رنکینگ گوگل یا همان سئو، میزان فروش بیشتری را نسبت به بازاریابی سنتی مانند تبلیغات تلویزیونی و کاغذی، خواهند داشت. هرچند، مانند دیگر روش‌های بازاریابی، بالا بردن سایت در رنکینگ گوگل نیز تاثیری جادویی ندارد، اما میزان دیده شدن حرفه را بالا می برد که بر بازاریابی، با افزایش میزان ترافیک سایت، موثر است. در اینجا به بیان نکاتی در این زمینه می پردازیم.

بالا بردن سایت در رنکینگ گوگل سرمایه گذاری‌ای است که نتیجه ی آن را به خوبی خواهید دید.

بالا بردن سایت در رنکینگ گوگل

93% مشتریان بالقوه شما از صفحه ی اول، بیشتر نمی‌روند.

بالا بردن سایت در رنکینگ گوگل برای برندسازی و دیده شدن حرفه، مناسب است


 وقتی کاربران، برای خدمات و محصول شما، به صورت آنلاین جستجو می‌کنند، شما می‌خواهید که سایت شما  در موتور جستجو تا آن جا که ممکن است، در بالاترین رنک قرار گیرد. بیشتر اوقات، کاربران، تنها یک بار جستجو نمی‌کنند، آن ها بارها و بارها، جستجو می‌کنند، بعضی وب سایت‌ها را چک می‌کنند، ترم‌های جستجو را ادیت می‌کنند، و دوباره سرچ می‎کنند. زمانی که آن‌ها، برای مدتی جستجو کردند، اگر حرفه شما در نتیجه جستجو باقی بماند، بدین معنی است که شما و سایت شما در ذهن مشتری بالقوه، باقی می‌ماند. این شانس وجود دارد که آن‌ها بالاخره، سایت شما را ببینید، و از آنجا که شما در نتایج ظاهر می‎شوید، آن‌ها بیشتر و بیشتر به شما اعتماد می‌کنند. که ما را به سمت دلیل بعدی اهمیت بالا بردن سایت در رنکینگ گوگل می برد.

بالا بردن سایت در رنکینگ گوگل اعتبار حرفه ی شما را بهبود می بخشد


بالا بردن سایت در رنکینگ گوگل

 این دلیل بسیار واضح و قابل درک است. اگر شما به دنبال یک تعمیرکار برای تعمیر تهویه مطبوع هستید، شما ترجیح می‌دهید، به تعمیرکاری زنگ بزنید که در صفحه‌ی هفتم دیده می‌شود، یا مانند مابقی کاربران، آنان که در صفحه ی اول هست، را انتخاب می کنید؟  مشتری شما ممکن است، حتی خود متوجه نشود که این بالا بودن در رنکینگ گوگل، حرفه ی شما را در چشم آنان، قابل قبول‌تر می‌نمایاند.

بالا بردن سایت در رنکینگ گوگل ترافیک بیشتری را برای حرفه ی شما به ارمغان می‌آورد


 بالا بردن سایت در رنکینگ گوگل

ترافیک به تنهایی برای شما پول به همراه نمی‌آورد. برای مثال، زمانی که کاربری، می‌خواهد در یک رستوران شیک در تورنتو غذا بخورد، احتمالاً کلمات ” بهترین رستوران در تورنتو” را در گوگل جستجو می‌کند. بنا بر گزارش گوگل، این عبارت حدود 96 بار در دقیقه جستجو می شود، که برای هر ساعت 5760، و 138،240 بار در روز، می‌باشد. در انتها، حتی اگر 1 درصد از این کاربران، رستوران شما را انتخاب کنند، این حدود 1000 مشتری را برای شما به همراه خواهد داشت. مهم‌تر از این، افرادی که به سایت شما سر می‌زنند، واجد شرایط برای تبدیل شدن به مشتری شما، هستند، پس آن‌ها یا به محصول شما، یا به خدمات شما، نیاز دارند.

بالا بردن سایت در رنکینگ گوگل یا سئو SEO ، بسیار خوب است ولی آسان نیست. بهینه سازی موتور جستجو، نیاز به دانش و تکنیک‌های فراوانی دارد، یادگیری پروسه ی آن بسیار زمان بر برای یادگیری شخصی شما خواهد بود، و به خاطر بسپارید که شما لازم نیست در تمام حرفه‌ها، استاد باشید. ما در شرکت تبلیغات دیجیتال اولترا می‌توانیم به مشتریان خود کمک کرده تا کلمات هدف مناسبی را انتخاب کرده، و آن‌ها را برای بالا بردن سایت در رنکینگ گوگل یاری رسانیم. ما با فراهم سازی محتوای مناسب برای سایت شما، نتیجه ای تضمین شده را برای شما فراهم خواهیم کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *