چرا به یک متخصص سئو برای سایت خود نیاز دارید؟

بهینه سازی سایت تا چه زمانی باید ادامه داشته باشد؟
سئو و بهینه سازی سایت تا چه زمانی باید ادامه داشته باشد؟
29 مارس 2018
SEO در سال 2018
10 معیار اصلی SEO در سال 2018
29 آگوست 2018

چرا به یک متخصص سئو برای سایت خود نیاز دارید؟

متخصص سئو

متخصص سئو

سئوی حرفه ای یکی از مهمترین راه ها برای داشتن یک وب سایت موفق می باشد. مشخص است که اگر کسی نتیجه کار شما را نبیند، تمام تلاش هایی که برای سایت خود انجام داده اید، بی فایده خواهد بود. با توجه به تغییراتی که موتورهای جستجو در تاکتیک های خود ایجاد می کنند و شاید برای سال های زیادی کاربرد داشته باشند، سپردن مسئولیت SEO سایت خود به یک متخصص سئو و افرادی که در این مساله حرفه ای هستند و همیشه با به روزرسانی های موتورهای جستجو آشنایی دارند، اهمیت فراوانی خواهد داشت. در این مقاله به دلایلی می پردازیم که شما به عنوان مالک کار، چرا به یک متخصص سئو نیاز دارید، می پردازیم.

یک متخصص سئو، شما را از کلاه سیاه دور نگه می دارد.

یکی از متدهای سئو تاکتیک های کلاه سیاه است که موتورهای جستجو، از آن برای پیدا کردن روش های تقلب یک صفحه سایت استفاده می کنند. تاکتیک هایی مانند استفاده زیاد از حد کلمات هدف در یک صفحه، برای گرفتن نتیجه خوب در صفحه نتایج که به نظر می رسد یک روش مناسب باشد، اما از نظر موتورهای جستجو پذیرفته نیست. اگر موتور جستجو به این نتیجه برسد که شما به قصد این کار را انجام داده اید، شما را جریمه خواهد کرد که در این صورت یک متخصص سئو شما را از این اشتباه دور نگه خواهد داشت و به گونه ای کلمات هدف شما را سئو خواهد کرد که در نتایج جستجوی موتورهای جستجو تاثیر منفی نگذارد.

متخصص سئو، لینک های مناسب را برای شما تهیه می کنند.

لینک ساری یکی دیگر از پروسه هایی است که شما برای نگه داشتن صفحه سایت خود در نتایج جستجوی موتورهای جستجو به آن ها نیاز دارید. شما حتی می توانید از لینک های داخلی برای سایت خود استفاده کند. یک پست در سایت شما که به پست مشابه و مربوط دیگری لینک شده است، یک نمونه از رفتار خوب در سئو می باشد. اما اگر این اتفاق بیش از اندازه تکرار شود، دستورهای تکراری با همدیگر رقابت خواهند کرد، به جای اینکه سایت بر اساس لینک ها ساخته شود. یک متخصص سئو  می داند چگونه لینک سازی را در سایت شما انجام دهد، که این رقابت ایجاد نشود. یک متخصص می داند چگونه این عملیات را انجام دهد که نتیجه معکوس برای سایت شما به بار نیاورد.

متخصص سئو تلاش برای بازاریابی را ارزشمند می کند.

Google Analytics و WebTrends دو ابزار حرفه ای برای سئو می باشد که میزان ترافیک و قدرت کار شما را ارزیابی می کنند. بدون فیلتر های مناسب، آنالایزور های وب را گیج کرده و در این صورت نمی توانند متریک های لازم را پیدا کرده که میزان تاثیرگذاری بازاریابی آنلاین را بسنجند. سئوکارهای حرفه ای بدون اینکه از مخاطب سایت بپرسند، دارای تجربه ی کافی برای یافتن این موضوع هستند که در کجا به سختی مشتری پتانسیل تبدیل به یک مشتری بالفعل را دارد. اندازه گیری متریک سئوی مناسب برای بازاریابی بسیار مناسب است. زیرا نشان می دهد که چگونه وبسایت را بهتر کرده و چگونه از آن بهره برد.

متخصص بهینه سازی سایت

متخصص بهینه سازی سایت

متخصص سئو  مقرون به صرفه تر است

خدمات سئوی حرفه ای، معمولاً هزینه ای ثابت دارند، که بدین معنی است که حتی اگر سطح کار شما بالا رفت، باز هم هزینه برای شما ثابت باقی می ماند. به یاد داشته باشید که به سئو مانند یک سرمایه گذاری نگاه کنید نه یک هزینه اضافی. قیمت گذاری سئو کار آسانی نیست، چون یک قیمت استاندارد جهانی برای آن مشخص نشده است و هزنیه ها به زمان یا کیفیت کاری که برای شما انجام می شود وابسته است. استخدام یک متخصص سئو یا یک شرکت، همیشه برای شما مقرون به صرفه تر خواهد بود، تا اینکه یک شخصی را در شرکت خود استخدام کنید که نیاز به آموزش داشته باشد. کارمند شما می تواند شرکت شما را ترک کند و تمام استراتژی ها را با خود برده و در واقع به نفع رقبای شما کار کند.

متخصص سئو  موقعیت شما را در مقابل رقبا، حفظ می کند.

حدس بزنید که در مقابل رقبایی که طراحی وب سایت مناسبی ندارند و یا از تاکتیک های قدیمی سئو بهره می برند، چه سایتی رنکینگ بالاتری خواهد داشت؟ درست است، سایت شما می تواند رقبا را، البته وابسته به کلمات کلیدی که شرکت سئو برای شما در نظر گرفته است، به آسانی رد کند. یک متخصص می تواند سایت شما را در کنار جمعیتی از رقبا، با استفاده از تاکتیک های مناسب برای بالا آمدن مابین موتورهای جستجو، حفظ کند و یا حتی از آن ها بالاتر ببرد. اما اگر شما سئو را مانند رقبای خود، با روش های قدیمی پیش ببرید، شما نیز ممکن است در همان محل اولیه خود و یا حداقل با فاصله زیاد از راس جستجوها قرار بگیرید.

یک شرکت سئوی حرفه ای، می تواند شما را فراتر از رقبایتان برده و تنها برای شما یک هزینه ثابت را ماهانه نتیجه داشته باشد، در حالی که روز به روز سوددهی شما بیشتر خواهد شد. با ما تماس بگیرید، تا به شما در این زمینه مشاوره بدهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *