طراحی سایت(سرعت لود، رنگبندی، کاربرپسند بودن و امنیت)

معرفی برند و حرفه در اینستاگرام
31 می 2017
بالا بردن سایت در رنکینگ گوگل
بالا بردن سایت در رنکینگ گوگل
16 ژوئن 2017

طراحی سایت(سرعت لود، رنگبندی، کاربرپسند بودن و امنیت)

طراحی سایت در دنیا به‌عنوان یک اصل اساسی برای پیشرفت در کار و قرار گیری در عرصه رقابت شناخته شده است. امروزه مردم دنیا برای پیدا کردن نیازمندی‌های خود و شناخت شرکت‌ها از اینترنت استفاده می‌کنند و حضور در اینترنت و داشتن یک سایت مناسب و مرتبط به حرفه خود از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که برای قرارگیری در رقابت، نیازمند شناخته شدن هستید و با توجه به الگو زندگی مردم که برای پیدا کردن نیازمندی خود با اینترنت سر و کار دارند، طراحی سایت بهترین گزینه می‌باشد.

توجه به این موضوع که تنها داشتن یک سایت نمی تواند شما را در عرصه رقابت نگه دارد حائز اهمیت است. اگر شما با توجه به حرفه خود سایتی دارید، بهتر است این سایت تمام خدمات شما را در برگیرد و طراحی با توجه به شغل و حرفه شما داشته باشد. چرا که این سایت شناسنامه کار شما در اینترنت و معرف شما می‌باشد.

گروه تبلیغات دیجیتال اولترا، با یک تیم حرفه‌ای، با تجربه و آشنا به قوانین سایت به تحقیق و بررسی حرفه شما پرداخته و نیازمندی‌های اساسی و خدمات شما را شناخته و سایتی زیبا، با سلیقه شما را طراحی می‌کند.

نکات کلیدی در طراحی سایت


یک طراحی سایت مناسب نیازمند نکاتی است که به آن اشاره می‌کنیم و به توضیح آن می‌پردازیم.

به سرعت و لود سایت توجه داشته باشید

طراحی سایت

طراحی سایت

یکی از اساسی‌ترین و مهم‌ترین مواردی که در طراحی سایت مورد بررسی قرار می‌گیرد و باید به آن توجه داشت سرعت لود سایت و دیده شدن سایت می‌باشد. اگر سایت شما مدت زمان زیادی را نیاز داشته باشد تا نمایش داده شود موجب منصرف شدن کاربر از دیدن سایت می‌شود. بهتر است بر روی سرعت سایت خود دقت داشته باشید.

رنگبندی و کاربر پسند بودن سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

اینکه سرعت سایت شما مناسب باشد از اهمیت فراوانی برخوردار است، اما این موضوع نباید موجب کم شدن زیبایی سایت شود. سایت شما باید رنگبندی بر اساس، اصول رنگ‌شناسی طراحی سایت و حرفه شما داشته باشد و علاوه بر آن به صورتی باشد که توجه کاربران را به خود جلب کند و آنها را در سایت نگه‌دارد.

در دسترس بودن و ترتیب

طراحی سایت

طراحی سایت

وقتی کاربری وارد سایت شما می‌شود، انتظار دارد که به نیازمندیهای خود به سرعت دسترسی داشته باشد. نظم، ترتیب و جامع بودن اطلاعات اهمیت فراوانی دارد. زمانی که کاربر وارد سایت می‌شود دوست دارد که هرچه سریع‌تر به خدماتی که شما انجام می‌دهید، شناخت شما و حرفه شما و اطلاعات تماس دسترسی داشته باشد. قرارگیری این اطلاعات در صفحه نخست سایت با توجه به اولویت و ویژگی سایت شما متفاوت است و نیازمند بررسی می‌باشد.

امنیت سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

یکی از مواردی که سایت شما را به‌عنوان یک سایت حرفه‌ای معرفی می‌کند، امنیت سایت است که شامل: داشتن سرور مناسب، قطع نشدن ناگهانی سایت، حفظ اطلاعات سایت و هک نشدن سایت توسط هکر‌ها می‌باشد.

سازگاری با مرورگرها و دستگاه‌های مختلف

طراحی سایت

طراحی سایت

حدود 80 درصد کاربران سایت شما سایت را از طریق موبایل دنبال می‌کنند، اگر سایت شما در حالت موبایل یا بر روی دیگر مرورگرها نمای درستی نداشته باشد موجب می‌شود که کاربر سایت را ترک کرده و به آن مراجعه نکنند.

فهرست و منو کامل

داشتن یک فهرست کامل و جامع راهی برای دسترسی راحت به قسمت‌های مختلف سایت است.

انتخاب نام مناسب برای سایت شما


طراحی سایت

طراحی سایت

یکی دیگر از موارد حائظ اهمیت در طراحی سایت، داشتن نام مناسب برای سایت شماست که این مورد خود شامل موارد زیر است:

نام سایت کوتاه باشد

در هنگام انتخاب نام باید به این موضوع توجه داشت نامی را انتخاب کنیم که در ذهن باقی بماند. نام بعضی سایت‌ها نه تنها در ذهن باقی نمی‌ماند بلکه نوشتن آن برای کاربر مشکل است و احتمال اشتباه تایپ کردن آن بسیار بالاست. پس در نتیجه داشتن نامی ساده و کوتاه بهتر است و باعث می‌شود در ذهن بافی بماند و در شبکه های اجتماعی به راحتی به اشتراک گذاشته شود.

نام سایت با مفهوم باشد

نامی که برای سایت انتخاب می‌کنید باید معرف کار و حرفه شما باشد، این نام قرار است به‌عنوان یک برند و معرف از شما باشد پس بهتر است از نام ‌هایی استفاده شود که هم منحصر به فرد باشد و هم با شنیدن آن شغل شما یادآوری شود.

نام سایت از کلمات کلیدی باشد

کلمات کلیدی نقش مهمی را در یک دامنه ایفا می‌کنند. با استفاده از کلمات کلیدی در نام دامنه خود، به موتورهای جستجو می‌گویید که وبسایت شما در مورد چیست. همراه با محتوای خوب و تجربه کاربری خوب، کلمات کلیدی در دامنه می‌توانند کمک کنند که رتبه بالاتری در گوگل بگیرید. یافتن یک نام دامنه خوب با کلمات کلیدی هدف مورد نظر خود بسیار مشکل است. شما باید خلاق باشید و کلمات کلیدی خود را با دیگر کلمات برای ایجاد یک نام دامنه مناسب ترکیب کنید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *